Gizlilik ve Kullanım Şartları

Gizlilik Şartnamelerimizi Okuyunuz

davetiyevakti.com sitesi olarak kişisel gizlilik haklarınıza saygı duyuyoruz. Kişisel bilgilerinizin güvenliği ile ilgili açıklamalar aşağıda bilginize sunulmuştur;

davetiyevakti.com’a kayıtlı müşterilerimize ait isim, yaş, adres, e-posta, telefon numarası..vb. kayıt sırasında girilen hiçbir bilgiyi web sitesinde yayınlamaz.

davetiyevakti.com siz müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, adres, vs. ) sizlerden talep etmektedir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Yasal olarak belirlenen çerçevede toplanan ve saklanan bu bilgiler müşterinin siteye girişi, alışveriş yapması ve kampanyalara göz atması ile birlikte süper avantaj ve çeşitli faaliyetlerinin oluşturulmasını sağlamakta ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik bütün bilgiler sadece davetiyevakti.com  bünyesinde kullanılmaktadır.
davetiyevakti.com, müşterilerinden sitede kayıtlı olduğu süresince topladığı bilgileri, müşterinin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktadır. Müşterilerimizin  bilgilerini, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde  davetiyevakti.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır.Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin davetiyevakti.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Bu belgede bulunan bilgiler  davetiyevakti.com gizlilik ilkesini bildirmektedir.
davetiyevakti.com gerektiğinde bu gizlilik belgesinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

 

Firma Ünvanımız:
Sancak Ofset Matbaacılık

Fatih ERDOĞAN

 

Adresimiz:
Ceyhan Mah. Cumhuriyet Cad. No: 53/P - ELBİSTAN

Elbistan Vergi Dairesi Vergi No: 492 945 584 22

 

Telefon Numaralarımız:
+90344 415 45 15
+90542 303 32 80

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.